JUHTIMINE

EKVÜ tööd juhib 15 - liikmeline eestseisus eesotsas neljaliikmelise juhatusega.

Juhatuse esimees
Kalev Kundla 
Clik AS
Tel. +372 509 4037
kalev.kundla@clik.ee 
Esimehe asetäitja
Jarek Kurnitski
TalTech
jarek.kurnitski@taltech.ee
Esimehe asetäitja
Kristi Nakkurt
Tel. +372 5346 4944
kristi@mustmaja.ee

Juhtimine
Esimehe asetäitja
Kirill Jermilov
Virtex OÜ
kirill@virtex.ee 
Eestseisuse liige
Margus Tali
Eestseisuse liige
Toomas Rähmonen
Termopilt OÜ
toomas@termopilt.ee

Eestseisuse liige
Martin Thalfeldt
TalTech
martin.thalfeldt@taltech.ee


Eestseisuse liige
Indrek Raide
Eestseisuse liige
Rain Aksiim
Kaamos Ehitus OÜ
rain.aksiim@kaamos.ee


Eestseisuse liige
Urmas Saksakulm
Kliimakonsult OÜ
Tel. +372 5169358
urmas@kliimakonsult.ee
Eestseisuse liige
Liina Laas
Eestseisuse liige
Rain Siim
Eestseisuse liige
Taavi Ränk
Eestseisuse liige
Peeter Parre


Eestseisuse liige
Vahur Põder
Igapäevast tööd korraldab

Pille Kasekamp
EKVÜ sekretär-koordinaator
Tel. +372 5669 7713

MEIE PARTNERID

EESTI KÜTTE-VENTILATSIOONIINSENERIDE ÜHENDUS

Registrikood: 80017664

TELEFON
(+372) 5669 7713

E-POST
ekvy@ekvy.ee

AADRESS:
Nimekast: 99,
Pallasti 28, 10001 Tallinn

Pank: Swedbank
IBAN: EE122200001120045494
BIC: HABAEE2X

KONTAKT