Kutsekomisjoni istungil energiaaudiitori kutsekvalifikatsiooni taotlejatele on omistatud:

Volitatud energiatõhususe spetsialist, tase 8

Jrk. Nr.

Nimi

E-mail

Kehtib kuni

1

Teet Tark

teet.tark@hevac.ee

19.09.2025

2

Siim Link

Link@artonenergy.eu

19.09.2025

3

Eimar Jõgisu

jogisu@hot.ee

eimar.jogisu@nomineconsult.com

21.11.2025

4

Peeter Parre

peeter@aksiaal.ee

21.11.2025

5

Ülo Kask

ulo.kask@ttu.ee

21.11.2025

6

Tiit Pukk

tiit.pukk@nivoo.ee

21.11.2025

7

Aivar Uutar

aivar@energiateenus.ee        

25.09.2026

8

Indrek Raide

raide@nordicenergy.eu

22.04.2027

9

Kaido Hääl

kaido.haal@ttu.ee

22.04.2027

10

Mikk Maivel

mikkmaivel@gmail.com

22.04.2027

11

Toomas Rähmonen

 toomas@termopilt.ee 

14.11.2022

12

Targo Kalamees

 targo.kalamees@ttu.ee 

14.11.2022

13

Kalle Kuusk

 kalle.kuusk@ttu.ee 

14.11.2022

14

Leo Rummel

leo.rummel@outlook.com 

21.09.2027

15.

Endrik Arumägi

 

14.11.2022

Diplomeeritud energiatõhususe spetsialist, tase 7

Jrk. Nr.

Nimi

E-mail

Kehtib kuni

1.

Polina Voitiks

polina.voitiks@gmail.com

19.09.2025

2.

Mihkel Korpen

mihkel.korpen@gmail.com

07.06.2022

3.

Pavel Sudbin

pavel@energiateenus.ee

07.06.2022

4.

Merilin Kütt

merilin@energiapartner.ee

14.11.2022

5.

Margus Hütt

margus@vallikraavi.ee

14.11.2022

6.

Raimo Simson

raimo.simson@ttu.ee

14.11.2022

7.

Leo Rummel

leo.rummel@outlook.com

19.02.2023

8.

Olavi Tutt

olavi.tutt@gmail.com

19.02.2023

9.

Tõnu Tiit

19.09.2025

10.

Olga Prants

22.09.2026

11.

Martin Sults

21.11.2025

12.

Pärt Metsar

22.04.2027

13.

Mari Muhel

21.09.2027

14.

Erkki Seinre

16.11.2021

15.

Tõnis Vanaveski

08.06.2021

16.

Anti Hamburg

08.06.2021

17.

Raido Nei

08.06.2021

Ettevõtte ressursitõhususe auditeerimine

Jrk. Nr. Nimi E-mail Kehtib kuni
1 Teet Tark teet.tark@hevac.ee 19.09.2025
2 Siim Link link@artonenergy.eu 19.09.2025
3 Ülo Kask ulo.kask@ttu.ee 21.11.2025
4 Eimar Jõgisu jogisu@hot.ee

eimar.jogisu@nomineconsult.com
21.11.2025
5 Aivar Uutar 22.09.2026
6 Mikk Maivel 22.04.2027
7 Indrek Raide 22.04.2027

Hoonete energiaaudiitor tase, 7 osakutse

Jrk. Nr. Nimi E-mail Kehtib kuni
1 Aadu Vares aadu.vares@gmail.com 21.11.2025
2 Aare Vabamägi aareva@estpak.ee 21.11.2025
3 Tõnu Jõesaar tartu@termopilt.ee 21.11.2025
4 Elmu Potter elmupotter@hot.ee 12.12.2026
5 Paavo Kangur 22.04.2027
6. Margus Tali 10.12.2027
7. Tiit Taimistu 10.12.2027

Energiaaudiitor, tase 6

Jrk. Nr.

Nimi

E-mail

Kehtib kuni

1.

Ainar Viires

07.06.2022

2.

Urmas Paales

16.11.2021

3.

Priit Pikk

16.11.2021

4.

Raivo Udusalu

08.06.2021

5.

Pärt Metsar

08.06.2021

Elamute energiaauditite koostamine, tase 6

Jrk. Nr.

Nimi

E-mail

Kehtib kuni

1.

Igor Britikovski

oy.keano@gmail.com

19.09.2025

2.

Aivar Kaljula

aivar.kaljula@gmail.com

19.09.2025

3.

Margus Sarmet

22.09.2026

4.

Vahur Suvi

22.09.2026

5.

Dmitri Šutov

28.03.2026

6.

Andres Maikov

22.04.2027

7.

Alne Lepna

22.04.2027

EESTI KÜTTE-VENTILATSIOONIINSENERIDE ÜHENDUS

Registrikood: 80017664

TELEFON
(+372) 5669 7713

E-POST
ekvy@ekvy.ee

AADRESS:
Nimekast: 99,
Pallasti 28, 10001 Tallinn

Pank: Swedbank
IBAN: EE122200001120045494
BIC: HABAEE2X

KONTAKT