Kutsekomisjoni istungil energiaaudiitori kutsekvalifikatsiooni taotlejatele on omistatud:

Volitatud energiatõhususe spetsialist, tase 8

Jrk. Nr.

Nimi

E-mail

Kehtib kuni

1

Teet Tark

teet.tark@hevac.ee

19.09.2025

2

Siim Link

Link@artonenergy.eu

19.09.2025

3

Eimar Jõgisu

jogisu@hot.ee

eimar.jogisu@nomineconsult.com

21.11.2025

4

Peeter Parre

peeter@aksiaal.ee

21.11.2025

5

Ülo Kask

ulo.kask@ttu.ee

21.11.2025

6

Tiit Pukk

tiit.pukk@nivoo.ee

21.11.2025

7

Aivar Uutar

aivar@energiateenus.ee

25.09.2026

8

Indrek Raide

raide@nordicenergy.eu

27.05.2020

9

Kaido Hääl

kaido.haal@ttu.ee

27.05.2020

10

Mikk Maivel

mikkmaivel@gmail.com

27.05.2020

11

Toomas Rähmonen

toomas@termopilt.ee

14.11.2022

12

Targo Kalamees

targo.kalamees@ttu.ee

14.11.2022

13

Kalle Kuusk

kalle.kuusk@ttu.ee

14.11.2022

Diplomeeritud energiatõhususe spetsialist, tase 7

Jrk. Nr.

Nimi

E-mail

Kehtib kuni

1.

Polina Voitiks

polina.voitiks@gmail.com

19.09.2025

2.

Kaspar Pae

Kaspar.pae@gmail.com

24.02.2021

3.

Raido Nei

raido.nei@nomineconsult.com

08.06.2021

4.

Anti Hamburg

08.06.2021

5.

Tõnis Vanaveski

08.06.2021

6.

Ivar Kravets

16.11.2021

7.

Erkki Seinre

16.11.2021

8.

Artur Froš

artur.fros@gmail.com

16.11.2021

9.

Toivo Ääremets

toivo.aaremets@nomineconsult.com

16.11.2021

10.

Kevin Vaher

kevin@kv3.ee

16.11.2021

11.

Martin Kiil

14.02.2022

12.

Mihkel Korpen

mihkel.korpen@gmail.com

07.06.2022

13.

Pavel Sudbin

pavel@energiateenus.ee

07.06.2022

14.

Merilin Kütt

merilin@energiapartner.ee

14.11.2022

15.

Margus Hütt

margus@vallikraavi.ee

14.11.2022

16.

Raimo Simson

raimo.simson@ttu.ee

14.11.2022

17.

Leo Rummel

leo.rummel@outlook.com

19.02.2023

18

Olavi Tutt

olavi.tutt@gmail.com

19.02.2023

19.

Tõnu Tiit

19.09.2025

20.

Olga Prants

22.09.2026

21.

Martin Sults

21.11.2025

Ettevõtte ressursitõhususe auditeerimine

Jrk. Nr. Nimi E-mail Kehtib kuni
1 Teet Tark teet.tark@hevac.ee 19.09.2025
2 Siim Link link@artonenergy.eu 19.09.2025
3 Ülo Kask ulo.kask@ttu.ee 21.11.2025
4 Eimar Jõgisu jogisu@hot.ee

eimar.jogisu@nomineconsult.com
21.11.2025

Hoonete energiaaudiitor tase, 7 osakutse

Jrk. Nr. Nimi E-mail Kehtib kuni
1 Aadu Vares aadu.vares@gmail.com 21.11.2025
2 Aare Vabamägi aareva@estpak.ee 21.11.2025
3 Tõnu Jõesaar tartu@termopilt.ee 21.11.2025
4 Elmu Potter elmupotter@hot.ee 12.12.2026

Energiaaudiitor, tase 6

Jrk. Nr.

Nimi

E-mail

Kehtib kuni

1.

Pavel Titov

info@pt-energiaaudit.ee

11.02.2020

2.

Urmas Paales

urmas@elamuaudit.ee

16.11.2021

Elamute energiaauditite koostamine, tase 6

Jrk. Nr.

Nimi

E-mail

Kehtib kuni

1.

Igor Britikovski

oy.keano@gmail.com 

19.09.2025

2.

Aivar Kaljula

aivar.kaljula@gmail.com

19.09.2025

3.

Kalmer Kips

kalmer.kips@hot.ee

27.11.2019

4.

Paavo Kangur

paavo@altmark.ee

27.05.2020

5.

Igor Jakobson

igor.jakobson@ttu.ee

27.05.2020

6.

Svetlana Krõlova

sk@revpro.eu 

17.11.2020

7.

Pille Hamburg

pille.hamburg@gmail.com

17.11.2020

8.

Tiit Taimistu

info.eneko@gmail.com 

17.11.2020

9.

Pärt Metsar

metsar@riiska.ee 

08.06.2021

10.

Raivo Udusalu

 

08.06.2021

11.

Priit Pikk

 

16.11.2021

12.

Ainar Viires

 

07.06.2022

13.

Margus Sarmet

 

22.09.2026

14.

Vahur Suvi

 

22.09.2026

15.

Dmitri Šutov

 

28.03.2026

EESTI KÜTTE-VENTILATSIOONIINSENERIDE ÜHENDUS

Registrikood: 80017664

TELEFON
(+372) 5669 7713

E-POST
ekvy@ekvy.ee

AADRESS:
Nimekast: 99,
Pallasti 28, 10001 Tallinn

Pank: Swedbank
IBAN: EE122200001120045494
BIC: HABAEE2X

KONTAKT